ÜYELERİMİZ / UNSERE MITGLIEDER

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Ali Akdemir

Serbest Gazeteci

0162 947 54 74

ali-akdemir@hotmail.de

Bekir Tanrikulu (Kopie) Bekir Tanrıkulu

Serbest Gazeteci

0172 512 15 80

bekirtanrikulu@gmx.net

coskun-costur Coskun Costur

Hamburg Türk Media / Sahibi

0172 455 75 57

costur@hamam-hamburg.de

Defne Ordu

Radyo Anilar FM ve Hayat Dergisi

Grafik ve Büro Asistanı

040 3866 26 11

defne.ordu@gmx.de

Emic Yolcu

Radyo Anılar FM

0176 929 19 257

emicyolcu@gmail.com

Erdal Altuntas (Kopie) Erdal Altuntas

Post Gazetesi – Kuzey Almanya Temsilcisi

0178 630 25 48

erdal.altuntas@postgazetesi.de

Ertas Akcelik

arMEDIEN / arBOX – Almanya Sorumlusu

0152 3666 1903

ertasakcelik@ar-medien.com

Esma Arslan (Kopie) Esma Arslan

Yazar

0172 442 92 94

hamburgea@gmail.com

Hursit Köse

Futbol Express / Sahibi

0172 424 44 12

hursit_kose@hotmail.com

Hüseyin Senol

Schenoll Grafik & Design Studio / Sahibi

arMEDIEN / arBOX – Reklam ve Grafik Sorumlusu

0174 3 057 058

schenollgrafik@outlook.de

İkbal Özakıncı

Sabah Gazetesi Hamburg Temsilcisi

0176 – 340 99 481

ikbalozakinci@hotmail.de

Kadir Taçgın

Serbest Gazeteci

0157 314 08 135

tacgin@web.de

Kasım Baydilli

Urfa TV

0157 803 58 697

kanalurfa63@outlook.de

Kemal Dogan

Serbest Gazeteci

0173 603 603 3

kdogan64@aol.com

Ümit Karakol

arMEDIEN / arBOX – Sahibi

0174 216 14 47

umitkarakol@ar-medien.com

Mehmet Atak

Post Gazetesi

0163 696 52 59

adapress@gmx.de

Levent Danık

Radyo Anilar FM ve Hayat Dergisi

0176 3470 82 04

levent_d20@hotmail.com

Namık Kemal Alıcı

Post Gazetesi Muhabiri

0176 325 379 66

namikkemalalici@hotmail.de

Nebahat Uzun

Post Gazetesi Haber Müdürü

0162 232 70 38

nebahatuzun@hotmail.com

Rıza Atamtürk

Radyo Anılar FM ve Hayat Dergisi

Genel Koordinatörü

0176 4855 6060

radyoanilar@gmail.com

Salih Kartal

KARTALWEB
WEBDESIGN & WERBUNG

0160 359 13 59

s.kartal@kartalweb.de

Süleyman Kayhan

Yazar

0179 391 87 20

skayhan@t-online.de

Ünver Dinç

Serbest Gazeteci

0176 842 947 25

udinc.sevgi@aol.de

Hamdi Gökbulut
Serbest Gazeteci / BILD ZEITUNG

0171 530 17 66tuerger@yahoo.com

Volkan Arat
Esvo Media / Sahibi 0176 95 95 00 95 volkan@esvomedia.de
Oya Pervin Pelit
Yazar / Yönetmen / Radyocu
0152 269 69 445oyper@hotmail.com